1. Anasayfa
  2. İncelemeler

Rossmann Ideenwelt Çamaşır Topu

Rossmann Ideenwelt Çamaşır Topu
0

Ideenwelt çamaşır topu, Rossmann markasıyla çıkan ve 8’li pakette satılan, çamaşırlarınıza yapışan tüylere ve özellikle kazaklarda oluşan tiftiklenmeye karşı kullanabileceğiniz bir Ideenwelt tüy toplayıcısı ürünüdür.

Ürün küçük bir plastik / tel topun etrafındaki tüy toplayıcı şeritlerden oluşuyor. Biz de 79 TL’ye bu üründen aldık ve şimdi de kullanım deneyimimizi paylaşmak istiyorum. Ideenwelt yorum şu şekilde:

  • Topların işini görebilmesi için makinenin içinde hareket edebilmesi gerekiyor ama çamaşırların içinde takılı kaldığı için sadece etrafındaki tüyleri alabiliyor.
  • 9 kilo ve daha büyük bir makine kullandığınızda, birden fazla top kullanmanız gerekiyor ama onlarda da üstteki gibi takılma sorunu oluyor.
  • Evcil hayvan besliyorsanız, koyu renkli giysilerinizdeki tüyleri toplamada maalesef etkili değil. Çamaşır makinesi tüy toplayıcı top, genellikle çamaşırlar için etkili oluyor.
camasir makinesi tuy toplayici

Özetle, ürün Rossman Ideenwelt ürünü olsa da, hiç memnun kalmadık. Birden fazla evcil hayvan besliyorsanız tavsiye etmiyoruz. Sizin de bu ürünle ilgili söyleyecekleriniz varsa, aşağıya ideenwelt yorum olarak ekleyebilirsiniz.

içeriğimizi oylayın
yazimizi paylasmayi unutmayin :)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir