1. Anasayfa
  2. Gündelik Hayat

2 Kolay Yöntemle CNN Türk Canlı Yayın İzle | CNN Türk Whatsapp İhbar Hattı

2 Kolay Yöntemle CNN Türk Canlı Yayın İzle | CNN Türk Whatsapp İhbar Hattı
0

CNN Türk canlı yayın izle seçeneği internetten ve özellike Youtube üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Canlı yayın CNN Türk televizyonu tarafından kendi sitelerinden de yayınlanmaktadır. Bu yazımızda 2 çok kolay yöntemle her yerden CNN Türk canlı yayın izleyebileceksiniz.

11 Ekim 1999 tarihinde CNN International tarafından verilen izinle kurulan CNN Türk tv canlı yayın ile 24 saat yurt ve dünya gündemindeki tüm haberleri izleyicilerine ulaştırmaktadır. CNN Türk yayın akışı içinde; haber, spor, kültür ve sanat, ekonomi, sağlık ve teknoloji gibi birçok konuda 24 saat boyunca çeşitli programlar ve belgeseller hazırlanmaktadır.

CNN Türk televizyonu, 28 Mart 2013 tarihinden itibaren HD yayına geçmiş ve HD özellikli televizyonlarda yüksek çözünürlüklü görüntü ile yayın yapmaya başlamıştır.

CNN Türk Canlı yayın izle

CNN Türk’te canlı yayın izleyebilmek için aşağıdaki iki yöntemi kullanabilirsiniz:

  1. CNN Türk web sitesi: CNN Türk’ün kendi yayınladığı canlı yayına bu linki tıklayarak erişmeniz mümkündür. Burada, orijinal kaynağından izleyeceğiniz canlı yayında çok az gecikme olduğu için tercih edilebilir.
  2. CNN Türk Youtube kanalı: CNN Türk’ün sahip olduğu ve HD yayın yapan Youtube kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Youtube videosunu sitemize doğrudan ekleyemediğimiz için, bu linke tıklayarak erişmeniz mümkündür.

Özellikle ikinci yöntemde, telefonunuzdaki Youtube uygulamasından da rahatlıkla cnn canli yayin izleyebilirsiniz.

CNN Türk Whatsapp İhbar Hattı

CNN Türk ihbar hattı numarası 05309186918 şeklindedir. Sitemizdeki linke tıkladığınızda da doğrudan Whatsapp sayfası açılacak ve cnn türk whatsapp hattına mesaj gönderebileceksiniz. Bu numaraya 24 saat boyunca Whatsapp mesajları iletebilir ve mesajınızın başına hangi programla (veya haber bülteni) ilgili mesaj gönderdiğinizi yazarsanız, CNN Türk yetkilileri mesajınızı program yetkililerine iletecektir.

İlginizi çekebilir: Dizipal güvenilir mi? Dizipal güncel adres neden değişiyor?

Tarafsız Bölge Whatsapp Telefon Numarası

CNN Türk ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan Coşkun tarafından sunulan Tarafsız Bölge programının whatsapp numarası da, kanalın ana whatsapp numarasıdır. Başka bir deyişle, 05309186918 numarası üzerinden Ahmet Hakan Tarafsız Bölge mesajlarınızı programa anlık olarak iletebilirsiniz.

CNN Türk Gece Görüşü Whatsapp Telefon Numarası

CNN Türk’ün bir başka sevilen programı Gece Görüşü programının Whatsapp numarası da 05309186918 şeklindedir. Buradan numaraya tıklayarak cnn canlı yayına mesaj göndermeniz mümkündür.

Gece Görüşü Sunucusu Kim?

CNN Türk Gece Görüşü programı Hande Fırat tarafından sunulmaktadır.

CNN Türk Canlı Yayın Program Listesi

CNN Türk televizyonunda başka birçok program yayınlanmaktadır. Bunların listesi de kısaca şu şekildedir:

  • 5N1K – Pazar 17:15
  • A’dan Z’ye – Hafta içi her gün 06:00
  • Akıl Çemberi – Salı, Perşembe, Cuma 20:45
  • CNN Türk Ana Haber – Hafta içi her gün 18:00
  • CNN Türk Hafta Sonu Ana Haber – Cumartesi ve Pazar 18:00
  • Bugün – Hafta içi her gün 14:00
  • CNN Türk Masası – Cumartesi 20:45

içeriğimizi oylayın
yazimizi paylasmayi unutmayin :)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir